Daha Sağlıklı Daha Verimli Bir Fuar İçin 2021 Yılında 27 -30 Ekim’de Bir Arada Olacağız

Daha Sağlıklı Daha Verimli Bir Fuar İçin 2021 Yılında 27 -30 Ekim’de Bir Arada Olacağız

Hırdavat ve nalburiye sektörünün itici gücü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2021 yılı için yeni tarihini açıkladı.

5. kez düzenlenecek olan İstanbul Hırdavat Fuarı sektörün önde gelen söz sahibi temsilcileri ile gerçekleştirdiği istişareler sonucunda 2021 yılı fuarını 27- 30 Ekim tarihinde düzenleme kararı aldı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Fuar Proje Müdürü Zülküf Karadayı “Pandeminin dünya çapındaki etkileri göz önüne alındığında gerek seyahat kısıtlaması gerekse bireysel endişeler sebebiyle tatmin edici uluslararası ziyaretçileri kapasitesine ulaşmama ihtimalini öngörerek fuar tarihimizi rutin tarihinden 7 ay sonraya almaya karar verdik.” dedi.

Elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından, kaynak makinalarına, D.I.Y (kendin yap) ürünleri, zımba ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar 10 bin den fazla ürünün sergileneceği İstanbul Hırdavat Fuarı 5. kez sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Avrasya’nın kalbindeki konumu ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri ile ticari bağlantılar için güçlü fırsatlar sunma iddiasını 4 yıldır sürdüren İstanbul Hırdavat Fuarı; 2021 yılında sektör ve katılımcılar için maksimum verim sağlamak amacıyla gün olan fuar gününü 4 güne çıkartıyor.

Hırdavat ve nalbur sektörüne dair tüm yeniliklerin sergileneceği ve deneyimleme imkanı sunulacak İstanbul Hırdavat Fuarı’nı yerli ve yabancı alım heyetleri, üretici ve toptancı firmanın üst düzey yöneticileri, satın alma müdürleri ve profesyonel nitelikli ziyaretçilerin gelmesi hedefleniyor.

27-30 Ekim 2021 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 9. ve 10 . salonlarda gerçekleşecek olan 5. Uluslararası Hırdavat Fuarı’nda dünyadaki tüm fuarlarda olduğu gibi alınacak özel sağlık tedbirleri ile yüksek derecede koruma sağlanacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir