Skip links

Fuar Hakkında

Fuar Hakkında

İstanbul Hırdavat Fuarı, çoğunluğu firma sahibi ve genel müdürlerden oluşan profesyonel ziyaretçilere ev sahipliği yaparak iş anlaşmalarının kapılarını aralıyor. Yeni teknolojileri keşfetmek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen sektör liderleri, CEO’lar, genel müdürler, finans yöneticileri, teknik departman yöneticileri ve diğer sektör profesyonelleri için bir buluşma noktası.

Gelişmiş Bağlantılar İçin Platform!

İstanbul Hırdavat Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelen sektör yetkilileri ile buluşma imkanı sunuyor. Katılımcı firmalar, hedef kitleleriyle buluşmanın yanı sıra sektördeki yeni iş bağlantıları kurma fırsatını yakalıyor. Aynı zamanda fuar, sanayi ve endüstriyel tesislerden, gemi tersanelerine; konutlardan, mimarlık ve inşaat firmalarına; kamu kurumlarından, toptancılara kadar geniş bir yelpazedeki profesyonellere hitap ederek sektöre tedarik imkanı sunuyor.

Sektörün Güçlü Ticaret Platformu

İstanbul Hırdavat Fuarı, sektördeki tüm paydaşları bir araya getirerek gerçek bir ticari arenanın kapılarını aralıyor. Endüstri yelpazesinde geniş bir müşteri portföyüne ulaşma fırsatı sunan fuarımız, üretim verimliliğini artırmayı hedefleyen KOBİ’lerin, Türkiye’den ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçilerle buluşma şansı sunuyor.

Vize Kolaylığı ve Katılımcı Avantajları

Fuarımız, katılımcılara vize kolaylığı sağlayarak, etkinliğimize erişimi daha da basitleştiriyor. Bu sayede, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, hiçbir zorluk yaşamadan fuarımıza katılabilirler. Ayrıca, sunduğumuz diğer avantajlar, fuarımızı rakiplerinden ayıran önemli faktörlerden biridir.

Rekabetçi Avantajlar

Fuarımız, katılımcılarına ve ziyaretçilerine pek çok avantaj sunuyor. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve sektördeki en son yenilikleri tanıtma fırsatlarımız sayesinde, fuarımız rakiplerine kıyasla öne çıkmaktadır. Bu etkinlik, katılımcıların iş hacimlerini artırmaları ve yeni pazarlarla tanışmaları için mükemmel bir platformdur.

Yenilikler ve Fırsatlar

Fuarımızda, hırdavat ve daha birçok sektördeki en son yenilikler sergilenecektir. Katılımcılar, bu alanlardaki en yeni teknolojiler ve ürünlerle tanışarak işlerini bir üst seviyeye taşıyabilirler. Ayrıca, sektörel eğitimler, seminerler ve işbirliği fırsatları da fuarımızın sunduğu önemli avantajlardandır.

Ziyaretçi Olun

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, sektörel çeşitlilik ve inovasyon vurgusuyla üretici ve tüketicilerin buluştuğu bir platform sunar.

Fuar Kapsamı

El aletleri, kaynak makineleri, kompresörler, hidrolik aletler, iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları ve daha fazlası.

Fuar Alanı

İstanbul Fuar Merkezi’nde Unutulmaz Bir Deneyim!

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, Türkiye’nin en prestijli fuar merkezlerinden biri olan İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu eşsiz konum, fuara katılımcılar ve ziyaretçiler için bir dizi avantaj sunmaktadır.

Fuar Sonuç Raporu

24-27 Ağustos 2023’te gerçekleşen 7. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, sektörde bir dönüm noktası olarak kaydedildi.

Katılımcı Listeleri

İstanbul Hırdavat Fuarı, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirerek, inovasyon, iş birliği ve yeni fırsatların kapılarını açıyor.
Yerli-Yabancı Ziyaretçi
0
Katılımcı Firma
0
Ürün Çeşitliliği
0
Kişiye Reklam Gösterimi / Aylık
0