Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarına Yoğun İlgi Devam Ediyor

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarına Yoğun İlgi Devam Ediyor

Bünyesinde yer alan alt firma ve markalarla yüzey hazırlama ve yüzey kaplama alanında sektöre hizmet veren Altekma Group, aynı zamanda 70 ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlıyor.

5 yıldır tüm sektör paydaşlarını bir araya toplayan Uluslararası İstanbul Nalburiye ve Hırdavat Fuarı, 15-18 Eylül’de 5. 6. ve 7’nci salonlarda, 25 bin metrekarelik yeni alanında katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl 86 ülkeden 1.203’ ü yabancı olmak üzere toplam 10.559 ziyaretçi ağırlayan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 2022 yılında “Birlikte Büyüyoruz” sloganıyla hem katılımcı hem de ziyaretçi kitlesini ikiye katlama hedefinde.

Nalburiye ve hırdavat sektöründe  faaliyet gösteren kendi alanında ürettiği ürünlerle kalitesini ortaya koyan üreticiler, tüm sanayi sektörünün ihtiyaç duyduğu birçok ürünün ithalatını gerçekleştiren öncü ithalatçı firmalar ve bünyesinde 30 bin kaleme yakın ürün stoğu bulunan sektörün en büyük toptancıları fuarda yerini şimdiden aldı. Tüm sektör paydaşlarının yer aldığı Hırdavat Fuarı en kapsamlı katılım ile bu sene de festival havasında gerçekleşecek.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nın ilk yılından bu yana projeyi yöneten Zülküf Karadayı ise yeni dönemle ilgili şunların altını çiziyor:

“Dünya ekonomisinde gelişen yeni olaylarla, ülkemizin coğrafi konumu ülkeler arası ticari bir köprü olduğu iyice pekişmiştir.

Ortadoğu, Balkanlar, Afrika, Avrupa ve Rusya Bölgesinden bu yıl yoğun ziyaretçi gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda 110 ülke 5 bin yabancı ziyaretçi hedefimiz ile ülkemizin ihracatına nalburiye ve hırdavat sektörü olarak bu yıl daha fazla katkı sağlayacağız.

Fuara beş ay kala 160+ katılımcının yer aldığı ve toplam alanın %78 inin dolduğu hırdavat fuarında kalan 90 katılım alanı için erkenden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Tüm sektör paydaşlarının yer aldığı 25 bin m2 alanda sektördeki varlığınızı standınızı kurarak görünür kılın.”

Geçtiğimiz beş yıl da olduğu gibi bu sene de yoğun bir katılımcı ve ziyaretçi kitlesini ağırlamaya hazırlanan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 15-18 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir