Sektörün Lider Kuruluşu Karbosan, Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2022’nin Platinum Sponsoru Oldu

Sektörün Lider Kuruluşu Karbosan, Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2022’nin Platinum Sponsoru Oldu

Türkiye’nin ilk aşındırıcı ürün üreticisi olarak faaliyete geçen ve bünyesinde barındırdığı yenilikçi ürünlerle sektörün öncü kuruluşu olan Karbosan, 15 – 18 Eylül 2022 tarihleri arasında İFM’deki 5. 6. ve 7’inci yeni salonlarda gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 6.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Platinum Sponsoru oldu.

Voli Fuar organizasyonunda ve Nalbur Teknik Dergisi öncülüğünde gerçekleştirilen, alanının tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan İstanbul Hırdavat Fuarı’nı ilk yılından bu yana sponsor olarak sahiplenen Karbosan, 15-18 Eylül 2022 tarihleri arasında yeni yerindeki 5. 6. ve 7’inci salonlarda toplam 25.000 m2 alanda gerçekleşecek fuarın 6. yılında da Platinum Sponsorluğuna devam ediyor.

Aşındırıcı ürünler sektörünün lider firması Karbosan, geniş ürün yelpazesi sayesinde sunduğu aşındırıcı çözümleriyle kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. İSO kalite yönetim sistemine göre aşındırıcı üretimi yapan Türkiye’deki ilk şirket olan Karbosan ayrıca Avrupa Aşındırıcı Üreticileri Federasyonu (FEPA) üyesi ve Aşındırıcı Güvenliği Organizasyonu (OSA) üyesi ilk Türk şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Karbosan, bugün Avrupa’daki en modern üretim tesisine sahip olup, başta kesme taşları, taşlama taşları, özel taşlama taşları, elmas kesiciler, flap diskler, fiber diskler, cırtlı diskler, bant ve rulo zımparalar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, ürettiği kaliteli, güvenilir ve yüksek performanslı ürünlerini 6 kıtada 75’ten fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Hırdavat ve nalburiye sektörünün ilk ve tek spesifik fuarı olan 6. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, gerek Türkiye gerekse MENA bölgesi ülkelerinden gelen ziyaretçileriyle güçlü bir ticari zemin oluşturmaktadır. Karbosan’ın Platinum Sponsorluğunda bu yıl da dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçi ve katılımcıları buluşturacak olan İstanbul Hırdavat Fuarı’nı takip etmeye devam edin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir