Skip links

Hırdavat Fuarı Rekor Sayıda Uluslararası Katılımcı Firmaya Ev Sahipliği Yapacak

Avrasya’nın kalbindeki konumuyla, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleriyle ticari bağlantılar için güçlü fırsatlar sunma iddiasını sürdüren Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 7.yılında da maksimum verim sağlamak amacıyla çok sayıda yerli ve yabancı firmanın katılımıyla 6 salonda 55.000 m2’lik alanda 24-27 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleşecek.

Sektörün her yıl heyecanla beklediği, Türkiye’nin tek uluslararası fuarı olan İstanbul Hırdavat Fuarı, 2023’deki en kapsamlı buluşmasını 24-27 Ağustos 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 300’den fazla yerli, 150’yi aşkın yabancı firmanın 20 binden fazla ürününü sergileyeceği fuar, sektörün en fazla iş hacmi yaratan buluşmalarından birine imza atmaya hazırlanıyor.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile İş Sağlığı ve İş Güvenliği Fuarı Bir Arada

İstanbul Hırdavat Fuarı, bu yıl fuarla eş zamanlı olarak Türkiye İş Güvenliği ve İş Adamları Derneği (TİGİAD) ile 2. salonda 9250 m2 alanda 100’ ün üstünde katılımcıya ve konferans oturumlarına ev sahipliği yapacak. İş güvenliğinin hırdavat ve nalburiye sektörü ile olan bağlantısının ve öneminin vurgulanacağı oturumlar her iki sektöre de artı değer katmayı hedefliyor.

İnovatif ürünler ve çeşitlilik konusunda dünya çapında bir dinamizme sahip olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı ve İş Güvenliği özel salonu, sektöre kazandırdığı yenilikçi çalışmalarıyla katılımcı ve ziyaretçilere sektördeki gelişmeleri deneyimleme ve globalde yeni yatırım fırsatları yaratmaya devam ediyor.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 7.yılında da güçlü bir arena olmaya devam ediyor

Sektörün en değerli markalarından; Karbosan’ın platınum, Caldini ve İstweld’in gold sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı sektöründe Türk sanayinin ümidi olmaya devam ediyor. Üretim yapan büyük, küçük ve orta ölçekli firmalar için dış pazarlara açılma imkânı sağlayan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, yeni pazarlar, iş bağlantıları, yeni hedef ülkeler ve yüksek iş hacmine erişim olanağı sağlayarak katılımcı firmalar ile nitelikli ziyaretçileri buluşturmaya devam ediyor.

 

Proje Yönetmeni Zülküf KARADAYI
Proje Yönetmeni Zülküf KARADAYI

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı rekor sayıda uluslararası katılımcı firmaya ev sahipliği yapıyor.

Türk üretici ve markalarını, dünyanın dört bir yanından gelecek olan sektör devleri ile aynı sahnede buluşturacak olan fuar 150’yi aşkın yabancı firmaya da ev sahipliği yapacak. Fuar aynı zamanda profesyonel satın alma yetkilileri ve kanaat önderlerini de aynı platformda buluşturarak global pazara erişim imkanı sunuyor.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Uluslararası Pazarlama ve Satış Müdürü Yusuf Okçu, şu açıklamada bulundu “Asya’da süregelen seyahat kısıtlamaları yanında devam eden Rusya-Ukrayna geriliminin tırmandırdığı Avrupa’da süregelen büyük enerji krizi, hammadde krizi, tüm dünyada sürekli rekorlar kıran enflasyon oranları, Türk pazarını uluslararası pazarlar bakımından tercih edilir hale getiriyor. Kaliteli üretim, hızlı teslimat ve uygun fiyat da pazarımızı rekabet bakımından güçlendiriyor. Bu minvalde bu sene Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nı öne çıkan, endüstrinin en önemli pazarlarında ve fuarlarında tanıtmaya devam ediyoruz.’’

Nalburiye ve hırdavat sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek için sizde Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nı ziyaret edin

Bulunduğu coğrafyanın en görkemli buluşması İstanbul Hırdavat Fuarı 24-27 Ağustos tarihlerinde, 7.kez İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.  Sektör liderleri ile tanışmak, gelişmelerden haberdar olmak ve yeni iş fırsatları yaratmak için siz de bu büyük buluşmada yerinizi alın.