Skip links

7.Yılında 125 Ülkeden Yüzlerce Katılımcı ve Binlerce Ziyaretçisiyle Ev Sahipliği Yaptı

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 7.Yılında 125 Ülkeden Yüzlerce Katılımcı ve Binlerce Ziyaretçisiyle Hırdavat Sektörüne Ev Sahipliği Yaptı

Voli Fuar Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen ve her yıl sınırlarını büyüten Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 7.yılında rekora ulaşan katılımcı ve ziyaretçisiyle sektörün mihenk taşı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

24-27 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 7.yılında yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçi sayısında rekora ulaştı. 410 katılımcı firması ve 17.141 bin ziyaretçisiyle hırdavat ve nalburiye sektöründe ticari bir arena olduğunu kanıtlayan fuar, yerli ve yabancı sektör temsilcilerinin 20 bini aşkın ürününü ve hırdavat sektörünün gücünü sergilediği bir organizasyon olmanın ötesinde milyonlarca dolarlık anlaşmaların yapıldığı ticari bir arena oldu.

Çin başta olmak üzere; ABD, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Bosna Hersek, Fas, Fransa, Güney Afrika, Güney Kore, Hindistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İtalya, K.K.T.C, Kazakistan, Kuveyt, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moğolistan, Moldova, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Türkmenistan, Ürdün, Yemen, Yunanistan yoğunlukta olmak üzere 125 ülkeden yatırımcı ve alım heyetleri fuarı ziyaret etti.

Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği (TİGİAD) Fuarı ve Konferansları Yoğun İlgi İle Karşılandı.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın 7.yılına özel bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 100’ün üzerinde katılımcı firması ve sektör temsilcisi ile büyük ilgi gördü. İnteraktif etkileşimin en üst düzeye çıktığı konferans programı kapsamında; ÇASGEMTürkiye Taşkömürü KurumuRisk Yönetimi DerneğiİSGDER ve İBB oturumlarında sektör uzmanlarının görüşleri, son mevzuatlar ve sektöre katkı sağlayacak konu başlıkları değerlendirilerek sunulan çözüm önerileri sektör tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Fuar katılımcı ve ziyaretçilerin beklentisini fazlasıyla karşıladı

2024 yılında daha büyük alanlarda yer almak istediklerini belirten katılımcı firmalar ve ziyaretçiler 2023 organizasyonundan çok memnun ayrıldıklarını belirttiler. Katılımcılar fuara katılma amaçları olan; şirket imajını güçlendirmek, yeni ürün/hizmet tanıtmak, ulusal ve uluslararası pazardan müşteri kazanmak, mevcut iş bağlantılarını güçlendirmek ve yeni iş bağlantıları kurmak, rekabetten geri kalmamak gibi konularda fuarın beklentilerini fazlasıyla karşıladığını iletti.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2024 yılında 20-23 Kasım’da 55 bin m2 alanda katılımcı ve ziyaretçisiyle yeniden buluşacak.

125 ülkeden 17.141 bin ziyaretçiyi ağırlayan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 20-23 Kasım 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 55 bin m2’lik alanında 8.kez kapılarını açmak için hazırlanıyor. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak ve detaylı bilgi için  www.istanbulhirdavatfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.