Skip links
Lütfen E-Biletinizi alarak fuarımıza katılabilmeniz için aşağıdaki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Bu form, sizinle iletişim kurmamıza ve fuarımızla ilgili önemli bilgileri paylaşmamıza olanak tanır. Verdiğiniz bilgiler sadece fuar ile ilgili iletişim amacıyla kullanılır ve gizliliğiniz bizim için önemlidir. Sizi fuarımızda görmekten memnuniyet duyacağız. Sorularınız veya özel talepleriniz için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Keyifli bir fuar deneyimi geçirmenizi dileriz

Kişisel bilgilerin aktarımı

Bizim adımıza hizmet vermek veya size hizmet sunmamıza yardımcı olmak için acenteler veya Servis Sağlayıcıları kullanıyoruz. Örneğin, pazar araştırması, pazarlama, reklam, iletişim, etkinlik yönetimi (lojistik, sağlık ve güvenlik ve görsel-işitsel hizmetler dahil), toplantılar ve rezervasyonlar (konaklama dahil), eğitim, IT sağlamak için Hizmet Sağlayıcıları ile bağlantı kurabiliriz. Hosting ve diğer altyapı, abonelik ve indirim yönetimi ve veri temizleme ve işleme hizmetleri. Bu hizmetleri sunarken, bu Servis Sağlayıcıları kişisel bilgilerinize erişebilir. Bu üçüncü taraflar, yalnızca kendileri için sağladığımız hizmetleri gerçekleştirmek için kişisel bilgileri kullanmak üzere sözleşmeyle bağlanmıştır.

Verilerinizi nerede saklıyoruz

Verilerinizi şirketimiz bünyesinde yer alan veri tabanında saklanmaktadır. Verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu gizlilik politikası ve ilgili veri koruma yasalarına uygun bir şekilde ele alınmasını sağlamak için zorunlu veya makul bir şekilde gerekli olan tüm adımları uygulayacağız.

Kişisel bilgilerin güvenliği

Kişisel bilgileri kayıp, hırsızlık ve yetkisiz kullanımlara, erişim veya değişikliklere karşı korumak için idari, teknik ve fiziksel önlemleri kullanırız.

Üçüncü taraf web siteleri ve uygulamaları

Web sitelerimiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir ve size üçüncü taraflarca sağlanan uygulamaların ayrıntılarını sağlayabiliriz. Bu web sitelerinin herhangi birine bir bağlantı izlerseniz veya bir uygulamayı indirirseniz, bu web sitelerinin ve uygulamalarının kendi kullanım şartları ve gizlilik politikalarına sahip olacağını ve bu politikalar için herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi lütfen unutmayın. Bu web sitelerine veya uygulamalara kişisel verilerinizi göndermeden öncelütfen bu politikaları kontrol edin.

Haklarınız

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerle ilgili olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:

Hakkınızda tuttuğumuz bilgilere erişim hakkınız

Kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini ve veri işleme amaçları hakkında bilgi talep etmenin yanı sıra kişisel bilgilerinizi yalnızca bu amaçlar için kullanıp kullanmadığımızı teyit etmemizi isteyebilirsiniz.

Aşağıda tuttuğumuz iletişim bilgilerini kullanarak bizimle ilgili olarak bize ulaşan bilgilere erişim talebinde bulunabilirsiniz. Sizin hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilere zaman zaman erişemeyebilsek de sizin bilgilerinizin 1 ay içinde size verilebilmesi için çaba göstereceğiz (örneğin, size erişim sağlayamayabiliriz. Bir başkasının gizliliğini makul olmayan bir şekilde etkileyecektir ya da size erişim sağlıyorsanız, bir kişinin hayatına, sağlığına ya da güvenliğine ciddi bir tehdit oluşturur. Kişisel verilerinizi bu gizlilik politikası kapsamında aktardığımız üçüncü taraflardan da haberdar olma hakkına sahipsiniz.

Bilgilerinizin düzeltilmesi veya silinmesi hakkınız

Bilgilerinizi silmemizi istiyorsanız veya verilerinizi bu gizlilik politikasının kapsamına aktardığımız üçüncü taraflara sormamızı veya güncellemenizi istemeniz durumunda lütfen talebinizi info@voli.com.tr adresine gönderiniz ve en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Şikayet etmek

Yürürlükteki veri koruma yasalarına uymadığımızı düşünüyorsanız, veri koruma yetkililerine şikayette bulunma hakkına sahipsiniz. Kişisel bilgilerinizin işlenmesinin geçerli veri koruma yasasını ihlal etmesi durumunda tazminat talep etme hakkına da sahipsiniz.

Gizlilik politikamızda değişiklikler

Bu gizlilik politikasını, önceden haber vermeksizin tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkımız saklıdır. Bu tür değişiklikleri size bildireceğiz (yürürlüğe girecekleri de dahil olmak üzere). Bu şartlarda değişikliklerin yayınlanmasını takiben hizmetlerimizi veya web sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz, söz konusu değişikliklere rıza göstermeniz anlamına gelir.

Bize ulaşın

Bu gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz info@voli.com.tr
Geçerli veri koruma kanunu ve bu gizlilik politikası kapsamında haklarınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki adreste bizimle iletişime geçin:

8. İstanbul Hırdavat Fuarı’na kayıt olurken 3’üncü şahıs onayını reddetmeyi seçebiliyor olmakla birlikte yaka kartımın bir fuar katılımcısı veya sponsor tarafından taranmasına izin vererek fuar katılımcısı veya sponsora kişisel verilerimi verdiğimi ve bu suretle de söz konusu kişisel bilgilerin fuar katılımcısı veya sponsor tarafından gelecekte ürün veya hizmetleriyle ilgili olarak tarafımla irtibata geçmek maksadıyla kullanılabileceğine rıza gösterdiğimi kabul ediyorum. Yaka kartları uzaktan okunamaz.

Ayrıca kişisel verilerimin 8. İstanbul Hırdavat Fuarı organizatörü ve onun adına hareket eden herhangi bir üçüncü şahıs yer sağlayıcı tarafından etkinliğin yürütülmesi ve ziyaretçiler ve diğerleri açısından etkinlik deneyiminin iyileştirilmesi için ziyaretçi trafiğinin analiz edilmesi amacıyla saklanıp kullanılabileceğini kabul ediyorum. Etkinlik güvenliği/katılımının bir parçası olarak yaka kartımın giriş/çıkışlarda taranabileceğini anlıyorum. Bu süreç, yaptığım 3’üncü şahıs izin seçimleriyle bağlantılı değildir.