İstanbul Hırdavat Fuarı Yüzde 90 Doluluk Oranına Ulaştı

İstanbul Hırdavat Fuarı Yüzde 90 Doluluk Oranına Ulaştı

Nalburiye ve hırdavat sektörünün 2022’deki en kapsamlı buluşması 6.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 250’ye yakın katılımcı ve 20.000 kalem ürün çeşidi ile  yüzde 90 doluluk oranına ulaştı.

Tüm sanayi kolları ile ortak bağı olan nalburiye ve hırdavat sektörü;  üretim, montaj, bakım, onarım süreçlerindeki ürün tedariğini  ve çarkın dönmesini sağlayan 20 bin kalem ürün çeşidini  15-18 Eylül  2022’de İstanbul Hırdavat Fuarında sergilemeye hazırlanıyor.

İlk düzenlendiği günden bu yana sektöre dair büyük bir eksikliği gideren İstanbul Hırdavat Fuarı, 6. Yılıyla birlikte; artık hırdavat ve nalburiye sektörü için gerek katılımcı markalar gerek yerel ve uluslararası ziyaretçi nezdinde geleneksel bir ticari organizasyon hale geldi.

Hırdavat ve nalburiye sektörünün önde gelen markalarının yer aldığı organizasyona geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Karbosan, Platinum Sponsor olarak en büyük desteklerden birini vermiş oldu.

Yerli üreticilerin uluslararası arenada boy gösterebildiği Avrasya ve MENA bölgesindeki etkili platform haline gelen Hırdavat Fuarı, bölge ülkelerdeki profesyonel ziyaretçileri ile güçlü bir bayi ortaklığı sağlıyor.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nın ilk yılından bu yana projeyi yöneten Zülküf Karadayı, 2022 yılı Hırdavat Fuarı hazırlık çalışmaları için yaptığı açıklamada;

“Son yıllarda hırdavat ve nalbur sektöründe üretime yönelik yatırımların artmasının doğal sonucu olarak yerli ürünlerde artan çeşitliliği görebilmekteyiz. Dünyadaki gelişmeler doğrultusunda bölgemize ciddi bir talep yoğunluğunun farkındayız. Yerli üretici firmalarımız, kaliteli ürünleriyle yurt dışındaki rakipleriyle yarışabilir konuma geldiler. Böylece, sektör sadece yurt içinde değil; dünya pazarında da kalitesiyle önemli bir pay almaya hazır. Fuarımız 6. yılında artık dünyaya açılmak isteyen markaların en güçlü pazarı olarak gelenekselleşti. Ve 6 yıllık çalışmalarımızın sonucunda özellikle Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki önemli yatırımcı ve satınalmacıların ajandasında fuarımızın yer almakta olduğunu gururla söyleyebilmekteyiz. Ayrıca yeni taşındığımız 5. 6. ve 7’inci salonlardaki 25 bin metrekarelik alanda tüm sektör oyuncularının 20 bin kalem ürün çeşidi ile sergi açtığı fuarımızı 4 gün boyunca dolu dolu sergilemenin heyecanını taşıyoruz.” dedi.

İnovasyon, yenilik ve çeşitlilik konusunda dünya çapında bir dinamizme sahip olan İstanbul Hırdavat Fuarı, 15-18 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yeni 5. 6. ve 7’inci salonlarda gerçekleşecek.

Hırdavat Fuarı, elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından kaynak makinaları ve elektrotlarına, D.I.Y. (kendin yap) ürünleri, zımpara, çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar çok büyük bir ürün çeşitliliği sunuyor.

15-18 Eylül 2022’de İFM’de düzenlenecek fuarda kalan sınırlı alanlar için acele edin!

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir