İstanbul-Hırdavat-Fuarı-Logo

Avrupa ve Asya’nın birleştiği noktada hırdavat sektörün tek spesifik fuarı, İstanbul Hırdavat Fuarı 23-25 Mart tarihleri arasında kapılarını ilk kez açıyor.

Avrupa ve Asya’nın birleştiği tek lokasyon olan İstanbul; hırdavat sektörü için yepyeni bir ticari platform olmayı hedefliyor.

Aynı çatı altında tüm sektörü bir araya getirme imkanı sunacak olan İstanbul Hırdavat Fuarı, endüstri yelpazesinde daha geniş müşteri portföyüne erişim olanağı tanıyor. Üretim verimliliğini ve rekabeti artırmayı hedefleyen Kobilerin, Türkiye’den ve çevre ülkelerden gelerek fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

Öncü sanayi etkinliği ile sektördeki büyük bir eksiklik kapanıyor

Voli Fuar olarak, 30 yıla yaklaşan başarılı organizasyonlarla dolu geçmişimiz bizleri; fuarcılık sektöründe cesur ve vizyoner bakış açısıyla Türkiye’de ilk kez düzenlenen spesifik fuarlar konusunda öncülük etmemizi sağlamıştır.

Türkiye, stratejik konumu ve ticari vizyonu sebebiyle, Asya, Avrupa ve Orta Doğu’nun tam merkezinde üreticileri ve alıcıları kolaylıkla bir araya getirebilme avantajı ile önemli bir buluşma noktası olarak 2016 itibariyle 77 milyonu aşan nüfusuyla Türkiye ve komşu ülkeler de göz önüne aldığında çok büyük bir pazara ulaşma imkanı sunuyor.

Bu güçlü pazarda hırdavat sektörünü harekete geçirmek adına bizler; gerek sektörün iş hacminin arttırılması gerekse yeni projelerin sunulması adına ticari bir sorumluluk hissettik.

İstanbul Hırdavat Fuarı, katılımcı firmaları, hedef ziyaretçi kitleleriyle buluşturmanın yanı sıra, sektörün kendi içinde yeni iş bağlantıları kurmaları adına mükemmel bir platform oluşturacaktır. Ayrıca fuar; sanayi ve endüstriyel tesisler, gemi tersaneleri, konutlar,  mimarlık ve inşaat firmaları, kamu kurum ve kuruluşları ile sektöre tedarik imkanı sunan toptancı, ara toptancı ve yapı marketler ile nalbur ve hırdavat malzemelerinin kullanıldığı temel kitleyi aynı çatı altında toplayan eşsiz bir organizasyon olacak.

Fuar, sektörün uzun zamandır beklediği gerçek ticari bir arena olacak!

Elektrikli ve mekanik  el aletleri ve aksesuarlarından  zımba ve çivi makinaları ve aşındırıcılara;

lazer aletleri ve ekipmanlarından  izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı, sıvacı el aletleri ve çeşitleri, yapı hırdavatları, kapı kolu ve kilit aksesuarlarına kadar 100’e yakın ürün çeşitliliğini fuarımızın çatısı altında bir arada  gözler önüne sermeyi hedefliyoruz.

Dünyanın dört bir yanından üst düzey yöneticilerle görüşme fırsatları!

Çoğunluğu firma sahibi ve genel müdür olan profesyonel ziyaretçilerin İstanbul Hırdavat Fuarı’na iş anlaşması yapmak amacıyla gelmesini planlıyoruz. Fuarı ziyaret edecek kişilerin büyük çoğunluğunun, sektördeki yeni teknolojileri yakından görmek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen; üretici ve toptancı firmaların CEO ları, genel müdürleri, genel müdür yardımcıları, finansman yöneticileri, teknik departman yöneticileri, satın alma müdürleri, akademisyenler, mühendisler ve öğrenciler olacaktır.

İstanbul Hırdavat Fuarı doğru adres!

Ülkemizin nalbur ve hırdavat sektörüne yönelik tek spesifik fuarı olan, İstanbul Hırdavat Fuarı, Türkiye’nin endüstriyel merkez olması yolunda büyük adımlar atmasına fırsat tanıyor.

Sektöre kapılarını açacak olan fuar, dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olacaktır. Türkiye’de bu konuya yoğunlaşan ve öncülük eden bir fuarın olması, dünya çapında tanınmış ve Türkiye’de yatırım yapmaya gönüllü birçok dünya markası tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanıyor.