Voli Fuar tarafından organize edilen, II. İstanbul Hırdavat Fuarı ile Tüm Hırdavat Sektörü, İstanbul Fuar Merkezi’nde Bir Araya Gelecek.

Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrasya pazarlarının en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan İstanbul Hırdavat Fuarı, Avrasya’nın en büyük etkinliğine hazırlanıyor. 15 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek 2. İstanbul Hırdavat Fuarı, ticareti canlandırmayı hedefliyor.

Fuarda, iki salonda 4 gün boyunca  10 bin m2 alanda 10 bin kelem ürün sergilenecek

Heyecan verici ve sektör açısından ticari kazancı yüksek olan fuar, ülkemizin hem ticari hem coğrafi olarak oldukça şanslı konumda olmasının fırsatlarından faydalanıyor. Çok değişik ülkelerden ziyaretçi hedeflenen Ortadoğu ülkeleri, İran, Azerbaycan, Kazakistan, Yemen, Lübnan, Afrika, Umman, Rusya, İngiltere, Amerika, Almanya, Çin ve Yunanistan’dan ciddi alıcı beklenen fuar, profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirecek.

Organizasyona en büyük desteği, Sponsorlar veriyor

Platinium sponsorun Karbosan, Gold sponsorların Egebant, Uğur Hırdavatçılık ve SGS El aletleri’nin olduğu, İstanbul Hırdavat Fuarı’nda firmalar, organizasyonun en büyük desteğini veriyor. Alanın büyük bir bölümünün tamamen dolduğu İstanbul Hırdavat Fuarı’nda Resmi Havayolu Partneri olan THY ile uçak biletlerinde %20’ye varan indirimlerden faydalanma imkanı mümkün.

Fuara Türk üreticilerin yanı sıra Hindistan, Belçika, Bulgaristan, Çin, Hong Kong, Hollanda, İsviçre, Almanya, İngiltere gibi ülkelerden 100’e yakın marka katılıyor.

Hırdavat sektöründe Avrasya’daki üretim boşluğunu Türkiye dolduracak

Özellikle böyle bir ihtisas fuarının Türkiye’de düzenlenmesinin avantaj olduğunu ve büyük bir ivmeyle büyüme kaydeden fuarın her zaman destekçisi olduklarını belirten Hırdavat Fuarı katılımcıları, bu fuara destek vermekten son derece mutlu olduklarını dile getiriyorlar. Türkiye’yi çok ciddi manada önem arz eden ve sürekli gelişme kaydederek tüm dünyanın gözlerini üzerine çeken bir pazar olarak gören katılımcılar, hırdavat sektörünün ülkemizin gelişimine doğru orantılı olarak büyüyen bir pazar olduğunu vurguluyorlar.

Yurt dışından katılım gösteren firmaları ve dünyanın dört bir yanından yabancı ziyaretçileri ile geçtiğimiz yıllarda başarısını kanıtlayan İstanbul Hırdavat Fuarı, ikinci senesinde yenilikleri ve gelişmeleri sektörle paylaşmayı ve ticareti canlandırmayı hedefliyor.

Fuar, 15 – 18 Mart 2018 günleri arasında, saat 18.00’a kadar ziyaret edilebilecek.

Detaylı Bilgi İçin:

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.istanbulhirdavatfuari.com web sitesini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim adresleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

 

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş.

Kurumsal İletişim Müdürü

Ebru Pekel

Evren Mahallesi Bahar Caddesi Polat İş Merkezi B Blok Kat:3

Güneşli- Bağcılar/ İstanbul

Tel: 0 212 604 50 50

www.voli.com.tr 

ebru.pekel@voli.com.tr