15 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak olan fuar, geniş katılımcı kitlesi ve yoğun ilgiden dolayı, hem salonlarını daha büyük bir alan olan 9. ve 10. Hollere taşıyor hem de ziyaret edilecek gün sayısını 4 güne çıkarıyor.

Fuar, sektörün uzun zamandır beklediği gerçek ticari bir arenaya ev sahipliği yapacak

Elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından zımba ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar 100’e yakın ürün çeşitliliğini fuarın çatısı altında bir arada gözler önüne sermeyi hedefliyor…

Fuarı ziyaret edecek kişilerin büyük çoğunluğu, sektördeki yeni teknolojileri yakından görmek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen; üretici ve toptancı firmaların CEO’ları, genel müdürleri, genel müdür yardımcıları, finansman yöneticileri, teknik departman yöneticileri, satın alma müdürleri, akademisyenler, mühendisler ve öğrenciler olacak.

Nalbur Teknik dergisi olarak nalbur ve hırdavat sektörünün tek yayını olmanın avantajı ve ağır sorumluğu ile üretici, ithalatçı, toptancı – ara toptancı ve yapı market esnafı arasındaki bağı güçlendirerek sektöre katkı sağlamak için ekip arkadaşlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Çalışmaları Heyecanla Sürüyor, Dünya Markaları İstanbul’da Buluşuyor!

Sektörün büyüklüğü göz önüne alındığında eksikliği çok net hissedilen İstanbul Hırdavat Fuarı 2018 yılında da yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek. Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı katılımcıların sektöre daha yakından bakmasına, rakiplerin yeniliklerini öğrenmesine ve potansiyel müşterileriyle yüz yüze görüşebilmesine imkan tanıyacak eşsiz bir fırsat.

Dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerinin bir araya geleceği İstanbul Hırdavat Fuarı’nın geçtiğimiz yılki sponsorları, Bosch Elektrikli El Aletleri, Burla Makine, Karbosan ve Uğur Hırdavatçılık olmuştu

Uluslararası Medya Kurumları, İstanbul Hırdavat Fuarı’nı Destekleyen, Basın Ortakları Arasında Yer Almaya devam ederek, fuarın dünya çapında duyulması için çalışıyorlar.

Fuara Neden Katılmalısınız?

Sektörün Hırdavat Konusundaki Tek Adresi

Hırdavat sektörü mensupları, temsilciler, distribütörler, üretim verimliliğini ve rekabeti artırmak amacıyla, Türkiye’den ve çevre ülkelerden gelerek İstanbul Hırdavat Fuarı’nı ziyaret ediyor.

Sektörün Tüm Profesyonelleri Burada

Çoğunluğu üst düzey ve firma sahibi olan profesyonel ziyaretçiler, İstanbul Hırdavat Fuarı’na iş anlaşması yapmak amacıyla geliyor. Fuarı ziyaret eden kişilerin büyük çoğunluğu, yeni teknolojiler, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen sektörden üretici firmaların üst düzey yöneticileri, genel müdürleri, genel müdür yardımcıları, satın alma ve finansman yöneticilerinden oluşmaktadır.

Sektöre Dair Her Şey Bir Arada ve Gözler Önünde

Ortadoğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Çin, ABD, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri, Afrika ülkeleri ve daha bir çok çevre ülkeden gelen sektör yetkilileri ile karşılaşma imkanına sahip olacaksınız. İstanbul Hırdavat Fuarı, katılımcı firmaları hedef ziyaretçi kitleleriyle buluşturmanın yanı sıra kendi aralarında yeni iş bağlantıları kurmaları için de mükemmel bir platform oluşturuyor.

Hırdavat sektörüne dair aradığınız her şey İstanbul Hırdavat Fuarı’nda

Ortadoğu ve Avrupa’dan ciddi anlamda ziyaretçi hedeflenen fuara hırdavat sektörü mensuplarının ilgisi büyük. Ülke sayısını artırmayı hedefleyen Voli Fuar, hem firmalar hem de fuar için tanıtım çalışmalarına hız verdi. Nitelikli ziyaretçiye sahip olan fuar, yerli ziyaretçi için de özel tanıtım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçinin gelmesi beklenen ve sektörde büyük  yankı uyandıran İstanbul Hırdavat Fuarı’na çeşitli ülkelerden gelen tedarikçiler yanında İstanbul’dan ve Anadolu’dan da yoğun bir ilgi var. Fuarda İstanbul’un yanı sıra Adana, Kayseri, İzmir, Eskişehir, Bursa, Aydın, Ankara, Samsun’dan da katılımcı firmalar yer alıyor.

Detaylı bilgi için fuarın web sitesi ziyaret edilebilir. www.istanbulhirdavatfuari.com