ihf-logo

Basın Bülteni                                                                                                                  Şubat 2017

 

Hırdavat Sektörünün Liderleri, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrasya Bölgelerinin Tek Buluşma Platformunda Bir Araya Geliyor.

Platinum sponsoru Bosch Elektrikli El Aletleri, Gold sponsorun Burla Makine, Karbosan ve Uğur Hırdavatçılığın olduğu, İstanbul Hırdavat Fuarı’nda firmalar, organizasyonun en büyük desteğini veriyor.ihf-2

Sektörün büyüklüğü göz önüne alındığında eksikliği çok net hissedilen “İstanbul Hırdavat Fuarı”, yerli yabancı katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirerek, Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı katılımcıların sektöre daha yakından bakmasına, potansiyel müşterileriyle yüz yüze görüşebilmesine fırsat tanıyor.

Alanın % 95’e yakın bölümünün tamamen dolduğu İstanbul Hırdavat Fuarı’nda, Resmi Havayolu Partneri olan Star Alliance ile uçak biletlerinde %20’ye varan indirimlerden faydalanma imkanımümkün.

*Fuara Türk üreticilerin yanı sıra Hindistan, Belçika, Bulgaristan, Çin, Hong Kong, Hollanda, İsviçre, Almanya,  İngiltere gibi ülkelerden 100’e yakın marka katılıyor.

* Hırdavat sektöründe Avrasya’daki üretim boşluğunu Türkiye dolduracak!
Voli Fuar, hırdavat sektörüne yepyeni bir fuar kazandırdı. İstanbul Hırdavat Fuarı adıyla bu yıl ilki, 23- 25 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, yeniliklerle başlayacak.ihf-1

Heyecan verici ve sektör açısından ticari kazancı yüksek olan fuar, ülkemizin hem ticari hem coğrafi olarak oldukça şanslı konumda olmasını fırsat biliyor. Çok  değişik ülkelerden ziyaretçi hedeflenen İran, Rusya, İngiltere, Amerika, Almanya, Çin ve Yunanistan’dan ciddi alıcı beklenen fuar, KOSGEB tarafından da desteklenmekte.

Hırdavat sektöründe dünyanın en büyük organizasyonu olması hedeflenen Fuar, 100’e yakın katılımcı firma ile sektöre milyonlarca dolarlık iş hacmi oluşturacağının sinyallerini veriyor…

 

Dünya Liderliğini Hedefleyen Fuar…

Hırdavat sektöründe spesifik bir fuar olmadığını belirten fuar organizasyon ekibi, sektördeki gelişmelerin yakından takip edildiğini, fuarın iç ve dış piyasa açısından önemli bir rol üstlenerek, yakın gelecekte kendi kulvarında dünyanın en büyük organizasyonu olacağının sinyallerini veriyor.

Dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçinin gelmesi beklenen ve sektörde büyük yankı uyandıran Hırdavat Fuarı’na çeşitli ülkelerden gelen tedarikçiler yanında İstanbul’dan ve Anadolu’dan da yoğun ilgi var. Fuarda, İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Manisa, Yalova, Gebze, Kocaeli ve Adana’dankatılımcı firmalar yer alıyor.

İstanbul Hırdavat Fuarı’na uluslararası basın ortaklarından tam destek!

Nalbur Teknik Dergisi’nin ana sponsorluğunda Yapı Malzeme Dergisi’nin katkılarıyla organize edilen İstanbul Hırdavat Fuarı’nda, çok sayıda destekleyen uluslararası web portalları da mevcut. Asya Pasific bölgesinin en önemli web portallarından ve dergilerinden biri olan, fastener 007, B2Benchmark.com, Çin’deki Uluslararası Otomasyon Fuarı, Romanya’da yayınlanan Bricoretail, Ortadoğu ve Afrika’da fuarlar düzenleyen Expo Group, İstanbul Hırdavat Fuarı’nın medya sponsorları olarak yer alıyor. Bunların yanı sıra, Yapı Magazin Dergisi, Hardware1.com, Tools1.com, Mitex, Abdas, Indusmach Afrika, Dubai Expoters, Abu Dhabı Hardware Show da fuarın destekçilerinden. Oldukça ciddi tanıtımlar yapan kurumlar, fuarın dünya çapında duyulması için çalışıyorlar.

Değerli sektör temsilcilerinin desteğiyle 23 – 25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye hırdavat sektörünün gövde gösterisi ve güçlü pazarlama platformu İstanbul Hırdavat Fuarı’nda görüşmek dileğiyle…

 

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin:

Voli Fuar

Ebru Pekel

Kurumsal İletişim Müdürü

Evren Mahallesi Bahar Caddesi Polat İş Merkezi B Blok Kat:3

Güneşli- Bağcılar/ İstanbul

Tel: 0 212 604 50 50 Faks: 0 212 604 50 51 Cep:  0 532 434 81 04

www.voli.com.tr

ebru.pekel@voli.com.tr